Silivri Hurdacı

Silivri Hurdacı

Silivri’de geri dönüşüm alanında çalışan bir firmayız. Atıl durumda olan özellikle metal atıkların satın alınarak tekrar kullanım amaçlı geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmesini sağlıyoruz. Hurda malzemeleri satın aldığımız tedarikçilerimize her zaman nakit ve yüksek oranda ödeme yapıyoruz. Birsu Hurdacılık olarak demir, sarı, alüminyum, bakır, krom, kablo ve plastik gibi hurda türlerini adresten satın almaktayız.

 

 

Üretim tesislerinin son yıllarda yaygınlaştığı Silivri civarında araiş hurdası olarak bilinen alüminyum talaşı vs. gibi hurdaları satın almaktayız. Ayrıca fabrikaların çöp atıklarını da satın alarak ilgili yasa maddelerine uygun olarak ayrıştırma ve bertaraf işlemlerini uyguluyoruz. Bu doğrultuda firmamızla anlaşma yapmanız halinde tesislerinize çöp biriktirme sistemleri kurabiliriz. Firmamız her zaman kendi araç filosunu kullanmaktadır. Silivri’de bulunan hurda birimleri için en iyi fiyatı almak için bizimle irtibata geçmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Firmamız sizin için en iyi piyasa araştırmasını yaparak size en uygun fiyatı sunacaktır. Bu işlemi hızlandırmak için bize whatsapp programı aracılığı ile hurdalarınıza ait birkaç farklı pozisyondan çekilmiş fotoğraf gönderiniz. Ayrıca hurda cinsini, tahmini ağırlığını ve karışım oranını belirtmeniz çok faydalı olacaktır. Size göndereceğimiz hurdacı servisimiz dilediğiniz kantarda tartım yapacaktır. Hurdanızın tutarını belirtilmiş olan fiyat üzerinden hesaplayıp nakit parayla ödeyecektir.

 

 

Birsu Hurda Metal olarak Silivri civarında hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika sökümü, her tür kırım ve tadilat işleri de yapmaktayız. Ayrıca yıkım çıkması olan hurda türlerini satın almaktayız. Binalardan sökülen kapı, pencere, çelik dolap, raf, merdiven korkulukları gibi hurda malzemeleri satın almaktayız. Yıkım ve söküm işlerinde sigortalı ve sertifikalı personel çalıştırmaktayız. İlgili yıkım yönetmelikleri gereği tüm önlemler alınmaktadır. Tam donanımlı iş makineleri ve uzman yıkım ekibiyle Silivri’de her tür yıkım işleri için hazırız. Şantiye sahalarında atıl durumda bulunan demir direk, hurda inşaat demiri ve diğer inşaat malzemelerini satın almaktayız. Dilerseniz inşaat sahanıza konteyner bırakıyoruz. Bu sayede biriken hurda metalleri satmanız daha kolay olacaktır. Konteyner dolunca bize telefon edin gelip hurdanızın ağırlığına göre değer kaybı yaşamadan satın alalım. Paranızı anında nakit ve peşin ödeyelim. Silivri bölgesinde hurda geri dönüşüm ve yıkım kırım işleri için daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bize telefon ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir